“Ďakujeme! Malá odchádzala s vďačným úsmevom.🙂”

Boli sme na ošetrení s 3ročnou dcérou a veľmi by sme chceli vyzdvihnúť prácu a ľudský prístup p.doktora Azima a celého personálu.
Ďakujeme! Malá odchádzala s vďačným úsmevom.🙂

— Martin Pollak

“Naozaj príjemná návšteva zubára.”

Mozem len odporučiť, problém s ktorým sme prišli rýchlo s úsmevom vyriešili, naozaj príjemná návšteva zubára

— Martina Birova


"Nezvyknem pisat recenzie, ale som so City Clinic tak nadmieru spokojna, ze mi neda nenapisat to :)

Na inej nemenovanej zubnej klininke na zaklade RTG zistili, ze mam "obrovsky kaz na pravej dolnej sedmicke, a treba ten zub uplne vyradit a umrtvit..." Termin som dostala o cca mesiac.

Manzel mi povedal, ze sa mu nezda, ze budem mat v tele "nieco mrtve", a aby som sa poradila aj s inym zubarom. Tak som googlila a vygooglila City Clinic, kde mi dali termin na druhy den na pohotovost (lebo ten zub ma uz bolel - nie neznesitelne, ale bolel).

Podotykam, ze k zubarovi este aj ako 30-rocna som chodila so svojim ockom, lebo som potrebovala psychicku podporu... Dr. Azim s mimoriadne milym pristupom mi povedal, ze dobry zubar sa posnazi zub najprv zachranit a urobil to uplne bezbolestne (ani injekcia nebolela), ani pocas, ani po ma nic nebolelo, a zda sa, ze ten zub naozaj zachranil - musim teraz pockat par dni a cas ukaze.

Takze som uplne unesena z pristupu, aj sestricka a slecna na recepcii velmi mile, nie je to sukromna klinika, kde su k vam mili iba preto, lebo platite, ale naozaj im zalezi na spokojnosti zakaznikov. Patri Vam velka vdaka, davam *****+"

— Bea Staňo


Untitled design (21).png

“Veľmi ochotný a milý personál.”

Veľmi ochotný a milý personál. Vzali nás ako akútny prípad aj bez objednania vopred a v neskorú hodinu. Určite odporúčam.

— Peter Kohucik

“Vrelo odporúčam túto kliniku!”

Vrelo odporúčam túto kliniku. Krásne, čisté prostredie, príjemní pracovníci. Ak budú bolieť zuby, tak v Bratislave pojdem jedine tu.

 — Matej Šiška

 

“Dávam 5 Hviezdičiek”

Veľmi príjemný personál, je kde parkovať. Dávam 5 Hviezdičiek aj keď zubárov nemusím.

— Tomas Tomanovic

“Skvelá klinika a skvely tím lekárov.”

Skvelá klinika a skvely tím lekárov. Napriek strachu, ktorý som mala sa už nebojím sadnúť do kresla a nechať si vŕtať či trhať zub. A hlavne aj skvelá pani doktorka Čarná pri ktorej vždy ten strach opadne. Chodí k nej aj môj malý synček, ktorý pri nej ani nezaplakal keď mu vŕtala zub. Túto kliniku po skúsenostiach vrelo každému odporúčam.

— Denisa Dena