Protetická stomatológia v BratislaveObjednajte si termín pohodlne on-line,
e-mailom alebo zavolajte nám!


Protetická stomatológia je estetická a funkčná rekonštrukcia poškodených alebo stratených mäkkých tkanív a tvrdých tkanív, teda zubov, v ústnej dutine. V rámci protetickej stomatológie v City Dental Clinic zachovávame najvyššiu kvalitu poskytnutej práce, pretože naša zubná klinika používa iba originálne suroviny na fixné a snímateľné zubné náhrady.

Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne, aby viditeľný výsledok bol čo najprirodzenejší. Sme v partnerskom vzťahu so špecializovanými laboratóriami, ktoré sú vybavené tými najmodernejšími technikami pri výrobe mostíkov, koruniek a snímateľných zubných náhradách. Na našej klinike pracuje iba profesionálny tím odborníkov a implantológov v protetickej chirurgie s reálnymi skúsenosťami a výsledkami.   


Čo ponúkame v City Dental Clinic ?

dental-2036941_1920.jpg

V rámci fixnej protetickej stomatológie zaraďujeme výrobu koruniek a zubných mostíkov. Zubné náhrady si na klinike v City Dental Clinic môžete vybrať z materiálu: celokeramika, kovokeramika, teda zirkónové alebo porcelánové náhrady a celokovové náhrady.

Ak poškodenie zubu nie je natoľko rozsiahle, aby sa vyžadovalo zhotovenie korunky, riešením sú výplne označované ako inlaye alebo onlaye výplne. Vo väčšine prípadov sa používajú keramické alebo kompozitné výplne, ktoré sa vyrábajú v zubnom laboratóriu. Výplne sa upevňujú lepením, čiže zásah do zuba je podobný ako pri aplikácií plomby.

V našom partnerskom laboratóriu vieme vyrobiť zubné náhrady v krátkom čase a pre pacientov ponúkame až 3 ročnú záruku na použitý materiál a odvedenú prácu.


Čo pri strate väčšieho počtu zubov ?

Náplňou protetickej stomatológie je estetická a plnohodnotná rekonštrukcia rozsiahlej straty zubov, ktorú ponúkame za bezkonkurenčné ceny pri zachovaní najvyššej kvality. Ak chýba väčšia časť zubu alebo celý chrup, v rámci protetickej stomatológie je možnosť vyhotovenia celkovej protézy alebo čiastkovej protézy, tzv. snímateľných zubných náhrad, ktoré sú ukotvené už na existujúcich zvyšných zuboch.

V našom partnerskom laboratórium používame iba najkvalitnejšie špecializované zubné techniky a pre našich pacientov dokážeme vyrobiť snímateľné zubné náhrady na mieru.