Estetická stomatológia v BratislaveObjednajte si termín pohodlne on-line,
e-mailom alebo zavolajte nám!


Pod pojmom estetická stomatológia rozumieme krásny úsmev a hlavne zdravý chrup. Medzi základné estetické služby, ktoré na našej klinike ponúkame sú bielenie zubov a nasádzanie faziet.

Farba zubov je u človeka ovplyvnená hlavne genetickou predispozíciou. Chrup každého z nás má charakteristický odtieň, ktorý sa v priebehu života a s narastajúcim vekom stále mení. Nežiaducemu zafarbeniu neprospievajú ani farbivá, ktoré sú súčasťou skoro všetkých potravín a nápojov. Taktiež negatívne zlozvyky ako napr. fajčenie, pitie kávy alebo červeného vína majú vplyv na belosť a povrchové zafarbenie našich zubov.

Bielenie zubov sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám, ak máte korunky a plomby na predných zuboch, ak máte zápal v ústach, zubný kaz alebo odhalené zubné krčky a ak máte menej ako 16 rokov. 


Nie ste spokojní so svojím chrupom?


Na klinike City Dental Clinik vám dokážu pomôcť tí najlepší špecializovaní stomatológovia. V rámci estetickej stomatológie sa riešia nedostatky vo vzhľade zubov, čo v mnohých prípadoch môže byť prepojené aj s genetikou.

Nasádzanie zubných faziet spadá pod estetickú stomatológiu a uskutočňuje sa bez rázneho zásahu v prednej časti chrupu. Môže ísť o jeho zafarbenie, tvar a veľkosť zubov, nerovnosti na povrchu alebo ak chce pacient esteticky upraviť medzery medzi zubami.


Estetická náhrada viacerých zubov

Ak ste v situácií, kedy potrebujete nahradiť viacero zubov alebo dokonca vyhotoviť protézu, na našej klinike v City Dental Clinic zavádzame zubné implantáty. Naši chirurgovia majú viac ako 30 ročné skúsenosti pri nasadzovaní implantátov a úspešne extrahovaných viac ako 500 zubov.

Ich profesionálny prístup sa odráža v dobre odvedenej práci a v spokojnosti našich klientov. Pri každom klientovi dbáme na osobitnom prístupe komunikácií a sedení s našim implantológom, pri ktorom sa určia možnosti liečby.

Implantáty pochádzajú originálne z Európskej únie a zavádzajú sa priamo do čeľustnej kosti, pričom nedochádza k žiadnemu výraznejšiemu úbytku kostnej hmoty.