Profesionálne bielenie zubov v Bratislave


Objednajte si termín prostredníctvom kontaktného formulára alebo nám zavolajte!


Biele zuby dokonalého tvaru sú faktorom úspechu pri nadväzovaní kontaktu s novými ľuďmi v profesijnom aj v súkromnom živote. Čím väčší a širší úsmev, tým sa na svet dokážete pozerať šťastnejšie a sebavedomejšie.

Nikdy neviete, čo sa môže skrývať za úprimným smiechom, ktorý s dokonale bielym chrupom viac nemusíte schovávať vo svojich dlaniach. Na klinike City Dental Clinic ponúkame niekoľko možností k dosiahnutiu žiarivého úsmevu, ktoré vieme prispôsobiť podľa potrieb a možností pacienta.


Ako postupujeme pri bielení zubov v City Dental Clinic

Pred prvým bielením musí pacient podstúpiť zubnú hygienu, pri ktorej mu zdravotníci odstránia zubný kameň a vyliečia zápaly. Dentálna hygiena nemusí byť vykonaná len v prípade, ak na nej ošetrovaný bol posledné 2 mesiace.

Ak by sa dentálnej hygieny vôbec nezúčastnil, bieliaci peroxid by nemusel pôsobiť na sklovinu a nevyčistil by ju rovnomerne. Ďalej nasleduje brúsenie zubov, pri ktorom pacientovi odstránia všetok pigment a zubný kameň.

KOLARIK-img_1613.jpg

Na našej klinike používame ľuďmi overený Perfect Bleach Office + od spoločnosti VOCO, ktorý obsahuje 35% koncentrácie tekutého peroxidu vodíka, pre čo najbezpečnejšie a rýchle bielenie zubov. Na zuby sa najprv nanesie LC Dam, čo je svetlom tuhnúca ochrana ďasien, mäkkých tkanív a zubov počas bielenia.

Následne sa na zuby dvakrát aplikuje 35% roztok peroxidu vodíka, zuby sa opláchnu a vysušia. Po vybielení zubov je pacient oboznámený so starostlivosťou o chrup, ako aj o bielej diéte, počas ktorej by sa mal vyhýbať niektorým nápojom a potravinám.


Domáce bielenie zubov 

Bežne dostupné prostriedky, ktoré sa používajú na domáce bielenie zubov, sú nielenže neúčinné, ale pre zuby aj škodlivé. Pri dlhodobom nanášaní by mohli poškodiť zubnú sklovinu, pretože vlastnou liečbou nedokážete zosvetliť farbu zuba, odstránite len povrchové zafarbenie.

alex-581032-unsplash_Easy-Resize.com.jpg

V snahe o biely úsmev radšej investujte do profesionálneho bielenia zubov s viditeľným výsledkom bez rizika poškodenia. Zanechajte dojem spojený s oslnivým úsmevom, za ktorý sa nebudete musieť skrývať.

Kontaktujte City Dental Clinic. Naši zubní lekári majú viac ako 30 rokov skúseností v odbore a s profesionálnym prístupom prinášajú pravidelné úspešné výsledky a absolútnu spokojnosť pacientov.