Profesionálne bielenie zubov v Bratislave


Objednajte si termín pohodlne on-line,
e-mailom alebo zavolajte nám!


Biele zuby dokonalého tvaru sú faktorom úspechu pri nadväzovaní kontaktu s novými ľuďmi nielen v profesijnom, ale aj v súkromnom živote. Čím väčší a širší úsmev, tým sa na svet dokážete pozerať šťastnejšie a sebavedomejšie.

Nikdy neviete, čo sa môže skrývať za úprimným smiechom, ktorý s dokonale bielym chrupom viac nemusíte schovávať vo svojich dlaniach. Na klinike v City Dental Clinic ponúkame niekoľko možností k dosiahnutiu žiarivého úsmevu, ktoré vieme prispôsobiť podľa potrieb a možností pacienta.


 

Ako postupujeme pri bielení zubov v City Dental Clinic

KOLARIK-img_1613.jpg

Pred prvým bielením musí pacient podstúpiť zubnú hygienu, kde mu odstránia zubný kameň a vyliečia zápaly. Dentálna hygiena je podstatná v prípade, ak by na nej nebol posledné 2 mesiace. V opačnom prípade by peroxid nemusel pôsobiť na sklovinu a nevyčistil by ju rovnomerne.

Ďalej nasleduje brúsenie zubov, pri ktorom pacientovi odstránia všetok pigment a zubný kameň. Na našej klinike používame ľuďmi overený Perfect Bleach Office+ od spoločnosti VOCO, ktorý obsahuje 35% koncentrácie tekutého peroxidu vodíka, pre čo najbezpečnejšie a rýchle bielenie zubov. Na zuby sa najprv nanesie LC Dam, čo je svetlom tuhnúca ochrana ďasien, mäkkých tkanív a zubov počas bielenia.

Následne sa na zuby 2 krát aplikuje 35% roztok peroxidu vodíka, zuby sa opláchnu a vysušia. Po vybielení zubov je pacient oboznámený so starostlivosťou o jeho chrup, ako aj o bielej diéte, počas ktorej by sa mal vyhýbať niektorým nápojom a potravinám. 


Domáce bielenie zubov 

alex-581032-unsplash_Easy-Resize.com.jpg

Bežne dostupné prostriedky, ktoré sa používajú na bielenie zubov doma, ako napríklad zubné pasty s bieliacim činidlom, sú nielenže neúčinné, ale pre zuby aj škodlivé. Pri dlhodobom nanášaní by mohli poškodiť dokonca zubnú sklovinu, pretože domácou liečbou nedokážete zosvetliť farbu zuba, ale odstránite len povrchové zafarbenie.

Investujte preto radšej do profesionálneho bielenia zubov s viditeľným výsledkom a bez rizika ich poškodenia. Zanechajte dojem s oslnivým úsmevom, za ktorý sa nemusíte schovávať.

Kontaktujte City Dental Clinic a biele zuby budete mať ihneď. Naši zubní lekári majú viac ako 30 rokov skúseností a s profesionálnym prístupom prinášajú úspešné výsledky a spokojnosť pacientov.